wiesz boss to taki nasz błazen , rozrywka jak sie nudzi człowiekowi
jak przez jakis czas go tu nie widac to nawet człowiek zaczyna teskinic za tym jego naganianiem na nastepne gnioty
on za to dwoi sie i troi , zeby pokazac jaki to z niego gracz ,
jak tam boss kupiłes juz inventi po 44 i sprzedałeś po 39 ?
gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!