Ten leszcz znowu kupil akcje na gorce iventi juz zaczelo nurkowac haha co za imbecyla tutaj macie powiem wam ze na bankierze jestem juz kilka lat i widzialem juz wielu glupcow ktorzy byli mieszani z blotem ale ten idio...ta bije wszystkich na glowa hehehe dobrze ze chociaz posmiac sie z niego mozna :D dalej dawaj kolejna perle ktora kupiles na gorce :D