posiadacze tego papieru zakladaja nie wiedziec dlaczego ze sukces jest pewny tylko nie wiedza kiedy a wszystko wskazuje na to ze sa powazne komplikacje i branie za dobra monete pr-u spolki chyba jest zwykla naiwnoscia a skad wy wiecie ze wogole to dziala? a jak nawet by dzialalo to na ile skutecznie i na ile to potrzebne diagnostyce producent zawsze bedzie trabil ze to swiatowy przelom