Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: przekręt

Zgłoś do moderatora
Dnia 2012-06-14 o godz. 15:02 ~snake napisał(a):
> zawsze wszystko wiecie najlepiej a potem płaczecie ze
> tracicie. Edukacja!!! Chyba kazdy wie ile procent
> uczestników rynku zarabia a ile traci. Co wy myslicie ze to
> maszynka do robienia pieniedzy? Nikt nie zostaje skrzypkiem
> jak na skrzypcach grac nie lubi i nie potrafi. Sam tez
> trace jak kazdy ale nie płakac mi tu
nic się nie stało giełda to fuks mali tracą a duzi zyskują WSPANIAŁE INFA NA HYGIENICE HGN JA ZARABIAM I ŚPIE S P O K O J N I E zapraszam na hygienike CZYTAĆ INFA PRZED ZAKUPEM NIE NAGANIAM BO ZARABIAM
  • przekręt Autor: ~rozczarowany
  • Re: przekręt Autor: ~snake
  • Re: przekręt Autor: ~nic się niestało
  • Re: przekręt Autor: ~analityk

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ROVESE -12,28% 2,00 2016-08-29 16:49:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.