Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: przejeżdżałem niedawno

Zgłoś do moderatora
mozliwe ze na rafako zlapales dno.ale info o rezygnacjii pge z blokow w oplu bylo b.grozne.teraz cos pisza o aneksie.tauron raczej nie zrezygnuje z blokow w jaworznie ma jego instalcje maja 30 lat i sie sypia.jesli w to wierzysz to oakuj na maxa polimex i most.warszawa-bo to koledzy rafako.co do yawala-b.ladna niespodzianke zrobila rodzinka m.przyspieszajac raport.bylo sie z czego chwalic

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
YAWAL -18,97% 3,46 2015-10-26 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.