Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  22,10 zł

Re: Przejęcie BIK przez NREP - coś tu mi się nie podoba

Zgłoś do moderatora
Widziałem coś podobnego niedawno na pragma go. Nie stwierdzisz czy dostają coś na boku. Jasne że to fajna zachętą sugestia dla pozostałych że nawet właściciele sprzedali za tyle to jest to dobra cena być może to wszystko tyko zachętą. Oni mają im odsprzedać z powrotem galerie w Bielsku Białej więc tu może jest dogadania jakaś korzyść dla większościowych jest ugadana jakaś atrakcyjna cena odkupu . Myślę że tu mogli zostać coś poczynione . Moim zdaniem oni ostatecznie i tak zapłacą 24.5 wszystkim ponieważ tak wynika z przepisów o przymusowym i nie znalazłem żadnych wyjątków mają płacić najwyższą cenę po jakiej nabyli. Ale być może jest coś o czym nie wiem . I o ile do przymusowego dojdzie bo jeszcze zapowiedzieli opcje zdjęcia z giełdy na podstawie uchwały walnego zgromadzenia a to już nie fajny scenariusz ale dość realny teraz taka moda .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.