AHA
no tak przyjdzie inwestor rozejrzy się po półkach w sklepie Czarnego i powie "no to ja poprosze tylko tą bankrutująca IDEA BANK POSLKA" tych zagranicznych oddziałow z holdingu rozwijające się i przynoszące zyski już nie chce... Pewnie ew inwestor miałby chrapkę na całą grupę idea. Dlatego najlepszym scenariuszem jak dla mnie jest ten bazowy. Wrzucenie GNB do idea w calosci pod holding z inwestorem. GNB będzie już przynosił zyski.