ale bzdety GNB wychodzi już na prostą i są chętni na jego kupno, bilanse wyczyszczone. I tak generalnie jak IDEA z wszystkimi spółkami odpadła by od holdingu to z czego holding by żył? z carcade, nwtrade, czesci zysku TUEUROPA? ile z tego jest na rok 15-25mln?