Dnia 2021-02-06 o godz. 18:33 piter18pl napisał(a):
> Współczuje pg że pożeganłeś się ze spółką i stoisz z boku . Żal du.pę ściska :) ? To takie polskie z twojej strony
jak trzeba będzie mistrzu to odkupię nawet drożej , póki co wolę chronić zyski , a że nie nie bawie się kapitałem na grę w bierki to biorę co moje i mnie nic nie ściska mam całkiem lużne stolce . Ponadto wyobraź sobie , że lvc nie jest jedyną spółką na gpw w która mogę wlożyć kapustę. W kwestii polskości kiedy puste makówki przestaniecie się podniecać jakąś opcją strategiczną to była taktyka zarządu na info i na strach rynku przed facebookiem , dlatego jak sie podniecacie w tym temacie to nie zapominajcie o chińczykach. Ludzie w końcu chcą pójc do sklepu pomacać towar a nie wisieć na jakiś czatach , mogą to ciągnąć tak dalece jak będą chętni na łykanie tego papierka, dla mnie powyżej podwójnego szczytu to ubieranie leszcza , no chyba że bedzie przejęcie przez chinczyków ale tego ja nie wiem i ryzyka nie podejmuje. Bay