Tez mi sie wydaje ze nie robiliby ABB gdyby lada chwile szykowała sie jakas transakcja. Mozliwe ze przyjdzie czas na jakas konkretniejsze zmiany, czy to NASDAQ czy przejęcie, ale na razie pozostaje nam żyć „nudnymi” przyrostami mc do mca, kw do kw... Byc moze przy okazji rocznych wynikow w czerwcu powiedzą cos wiecej o rozwoju obecnych produktow i jakis strategicznych planach.