Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: przed odpałem

Zgłoś do moderatora
Nie ktoś, tylko wszyscy. Każdy kto tu wszedł rok temu , traci cierpliwość i oddaje ze stratą, ale uwalnia się od gniota.

Najbardziej zabawne są teksty w stylu : "przed odpałem" , od ponad roku takich tekstów było tu kilkadziesiąt.

Nie ma zysków, nie ma przychodów, nie ma wzrostów. Trzeba się z tym pogodzić. Czas najwyższy.

P.S.
Do obserwacji Epigon. Tylko nie kupujcie. Do obserwacji i porównajcie ze Starkiem za miesiąc.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STARKDEV 0,00% 0,01 2013-12-11 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.