Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Przeczytajcie sobie mój post z 26.08 i co?

Zgłoś do moderatora
Jak dla mnie to może spadać mnie to p.....doli, i tak nie sprzedam za mniej niż 15 groszy, a nawet gdybym na tej spółce stracił to obecnie dosyć sporo zainwestowałem w COMARCH i ABMSOLID i nieźle na tym wychodzę na Comarch narazie zarobiłem jakieś 15 procent na ABMSolid jakieś 10 procent a spółeczki te będą rosły jedna do 100 zł na koniec roku a druga myślę że osiągnie 15 zł

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STARKDEV 0,00% 0,01 2013-12-11 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.