Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,90 zł , zmiana od tamtej pory: -7,07%

Re: Przebudzenie ??

Zgłoś do moderatora
Nie mam jej duzo,tak tylko jak pózniej było tanio to sobie dokupowałem gdyz wiedziałem ze jak wsadzę tam duże pieniądze to zamroze je na wieki.Wczesniej podałem bardziej od kiedy w niej jestem a srednia i tak nie wychodzi 5,50 a wyzej.To tylko czesc z historii.Jak pisałem wyzej,nie kupowałem aby nie mrozic kasy / początek w 2001 roku a to juz 19 lat z papierem no i sporo jeszcze bez podatku Belki / a tylko raz w roku moze cos dokupiłem z wolnych srodków na zamrożenie :) A pomyliłeś się o jedno zero.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WODKAN 2,22% 9,20 2021-12-06 11:16:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.