Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,90 zł , zmiana od tamtej pory: -7,07%

Re: Przebudzenie ??

Zgłoś do moderatora
wg mnie najtańsza spółka na new connect , jedna chyba z 2 które regularnie wypłacają dywidendy od lat. firma z majątkiem 260mln wyceniona na niecałe 50mln , która w kasie ma około 10mln gotówki. każdy kwartał zyskowny, idealna firma dla longterma pod dywidendy lub sprzedaż za kilka lat. Firma też generuje prąd w całkiem przyzwoitych ilościach ze źródeł odnawialnych - biogaz ( produkt uboczny działalności podstawowej. Niestety firmy nie ma w sprzedaży, nikt nie oddaje po tych cenach, na kryzys idealna firma bo samemu można skupić całą podaż akcji i zatrzymać spadek lub dokupić tanio i później podnieść cenę. Wg, wartość godziwa to około 20zł, ale patrząc na to, że inne firmy na NC to kwalifikują się do upadłości w najbliższym czasie, połowa firm nawet nie ma przychodów na działalności podstawowej powyżej 1mln rocznie czyli tyle co średni spożywczak osiedlowy.
Pozdrawiam Myślących

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WODKAN 2,22% 9,20 2021-12-06 11:16:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.