Wygląda że macie rację. Też uciekam w poniedxalek że swoim pakietem 23.000 akcji. 185% zysku i chyba więcej nie ugram. Już i tak zbyt długo tu siedzę. Ps. Mój post jest tak samo wyssany z palca jak wasze. Pozdro dla kumatych (Nie! Adam Ty nie należysz do tego grona)