Adasiu a weź no sprzedaj za te 3 czy 2,8 Kupisz znów za 2,2 - 2,5 i sprzedaż za min 3+. I będziesz na 0 lub +, Sorry ale coś ci się chyba zablokowało i ktoś ci to musiał napisać. Nie narzekaj tylko policz.
I pamiętaj że najgorzej to mieć zbyt duże oczekiwania.