Też go chyba denerwuje,że w tych butach siedzi wolałby już w ORPHEE w Szwajcarii, na te pytania na czacie tak trochę dziwnie odpowiadał, jakby za bardzo nie wiedział o co chodzi, ale dla Protektora to chyba dobrze, może już wszystko z funduszami i inwestorem dogadane tylko kursu pilnują,żeby nie podskoczył