Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,56 zł , zmiana od tamtej pory: -71,49%

Re: Protektor stanie się modny?

Zgłoś do moderatora
Jeszcze jedna kwestia mi się nasuwa. Dlaczego Protektor nie robi obuwia cywilnego? Mają zaplecze. Skoro firmy robiące odzież cywilną rozszeżają działalność na odzież roboczą, to dlaczego Protektor nie robi w drugim kierunku? Chyba brak zarządowi wizij i rozmachu albo jest tak jak pisałem. Mamy co mamy jakoś się kręci więc co tu szukać kwadratowych jaj. Historia kursu mówi wszystko.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROTEKTOR 0,00% 1,30 2026-06-11 12:51:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.