Gratulacje dla sprzedających za 3,25! Spółka w 2016 obniży znacząco koszty dzięki przenosinom do strefy ekonomicznej. Do tego drugi rok z rzędu wypłaca jedną z najwyższych na giełdzie dywidend i zwiększa zysk za 1 kwartał o 50% r/r. Dzięki nieszczęsnemu zawirowaniu wokół Mołdawii i deprecjacji tamtejszej waluty obniża koszty produkcji. Jeśli nie sprzeda za 8 mln to wynajmie pewnie część hal i budynków w centrum miasta dzięki czemu zrefunduje sobie znaczną część kosztów przenosin do nowej siedziby i kosztów najmu hal w strefie ekonomicznej.
Jeszcze raz gratuluję sprzedającym!