oj coś tam pomerdało ci się zapewne :) jeśli od dołu to nie wybicie tylko odbicie :) chyba że na kreski patrzyłeś stojąc na głowie lub monitor miałeś odwrócony to wtedy będzie pasowało co piszesz. Ale jeśli tak to by oznaczało, że za dużo pijesz co jest wielce naganne :)