no patrząc na analize techniczna min.6.5 PLN powinnismy wiedziec w nastepnym tygodniu, ale patrząc szerzej to w tym roku powinien byc wynik dwucyfrowy, zobaczymy ale ja widze ta spolke tylko w kolorowych barwach, długo sie zastanawialem czy ją kupić ale podjąłem decyzje i teraz oczekuje odpowienich profitów;)