Fakt jest taki ze ktoś musial z sypnac ale jednocześnie ktos to zebral. Popatrz ponad mln akcji na zamknięciu i to szly wieksze pakiety. Rano tez szybko sie przemielil mln akcji. Wydaje mi sie ze robi sie zmiana akcjonariuszy i cos może sie dziać. Nie wierze ze ulica by tyle zebrała. Ktos skrupulatnie zbiera akcję. Patrz jaki nagle wysp trolli tutaj zeby sprzedawac bo tragedia. Skoro taka tragedia to kto zbiera te duze pakiety? Drobni inwestorzy, dobre żarty