nie ma czegoś takiego jak zgarnianie stacji od orlenu, ewentualnie musieli by odkupić a to niemała kasa , wolę żeby te 200 stacji zrobili tak jak robią to od początku może pół roku dłużej ale dużo taniej a poza tym wolę żeby wozili tankowcami ropę bo w sumie roboty i kosztów najmniej a zysk bedzie najwiekszy .W tym roku Prezes cos wspominał o 6 dostawach , to w przyszłym niech zrobia 12 i wiekszymi tankowcami to zarobią połowę tego co w tym roku z całej działalności