Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,30 zł , zmiana od tamtej pory: -15,65%

Re: Proszę mi podać jakikolwiek powód, ze ma tu rosnąć?

Zgłoś do moderatora
Prawda.

Przy obecnych stopach procentowych dalsza działalność spółki nie ma sensu, trzeba ściągać należności, spłacić resztę zobowiązań i wypłacić gotówkę akcjonariuszom. Jest zagrożona wierzytelność od Ostrowic, ale prawdopodobieństwo wygrania w sądzie jest wysokie. Spółka jest wyceniana poniżej wartości likwidacyjnej.

Jednak za dużo leszczy nie rozumiejących, co kupili, się tu zleciało. Wyniki za 2020 będą słabe, w tym roku należności będą spływać wolniej niż w poprzednich, będą niewielkie straty, więc może być panika ze strony nowych akcjonariuszy. Ja sprzedałem przed wypłatą dywidendy, spróbuję odkupić za jakiś czas trochę taniej.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MWTRADE -2,02% 1,94 2020-07-10 16:47:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.