Bardzo ciekawy i oryginalny komentarz.
Ja też kupiłem trochę akcji po 17, ale teraz skorzystałem z promocji i dokupiłem. Uważam, że warto bo interesuję się tą firmą.
Ale decyzje należy podejmować rozważnie i nikogo nie słuchać. Przeanalizować za i przeciw.
Trzeba wiedzieć, że po latach chudych przychodzą tłuste. Dla EKO jest teraz czas żniw i rozwoju.