pomyśl człowieku jak się zmieniła liczba akcji (ile emisji z WYŁĄCZENIEM PP dla dotychczasowych użytkowników i po jakiej cenie sobie zapodali ;) ) Więc cena dla wszystkich obecnych się pogoszyła dramatycznie, ale sternikom przybyły miliony darmowych akcyjek no może po 10gr :/