Forum Giełda +Dodaj wątek
Weszło bo była kolejka. Teraz za 10 gr będzie ciężko sprzedać większy pakiet. Jak jutro otworzy się na 10 gr to mozliwe, że wtedy wywali pare milionów po 9gr a dziś będzie zasypywane 10gr - oczywiście to wszystko pod warunkiem, że ktoś chce pozbyć się większego pakietu ewentualnie przerzucić z wora do wora.
Czekam na kontrę - moze się znajdzie " gruby", który ma dość spadków.
  • PRONOX Autor: ~ja..nek
  • Re: PRONOX Autor: ~jan
  • Re: PRONOX Autor: ~K2
  • Re: PRONOX Autor: ~ja..nek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
REGNON 22,41% 0,80 2020-09-30 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.