Z tej spółki trzeba chyba rzeczywiście wyjść , choćby z tego powodu , że jest na niej ( nie rozumiem dlaczego ) grono płaczliwych bab i lamentujacych pseudoinwestorow , ktorzy dzialają przygnębiajaco na pozostałych inwestorów i zniechęcajaco dla ewentualnych zainteresowanych kupnem . Po co oni jeszcze tu siedzą ? Tylko idiota bedzie piłował gałąż na której sam siedzi .