Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  32,72 zł , zmiana od tamtej pory: 1,25%

Re: prognozy analityków b. maklerskich

Zgłoś do moderatora
ponieważ w poczet 3 kwartału 2022 r. zaksięgowano cały koszt wakacji kredytowych / łącznie za 22 r i 23 r. / zysk netto może w 4 kwartale przekroczyć 1.900 mld zł czyli za cały rok 3.5 mld zł zysku netto W związku z tym 1 i 2 kwartał bę dą dobre . Stoję na stanowisku ,że 41 - 44 zł możliwe do maja 23 r . Pozdrawiam peronowych !!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKOBP -2,79% 33,13 2023-05-30 17:02:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.