http://www.parkiet.com/artykul/25,1359466.html
a oni swoje. Jak ich kojarzę od debiutu to po prostu robili i spółka się rozwijała.
a to że sie nie dogadali z niemcami to jak przeczytać ten raport zwłaszcza słowo warunki cenowe!!!! bardzo dobrze świadczy o zarządzie bo jeśli mieliby wszystko wydac na skupy złomu to lepiej poczekać z kasą na lepsze okazje