Forum Giełda - K.Kolany

Re: Próchnik

Zgłoś do moderatora
Ekspert może mylić się tak samo jak każdy i to też należy brać pod uwagę :) Faktycznie, od czerwca widać tu trend wzrostowy. Przerywane korektami wzrosty trwają już od ok. czterech lat. Cały ten ruch w górę to jednak odbicie po wcześniejszych spadkach. Spekulacyjnie akcje mogą wrócić do okolic lokalnych szczytów z wiosny.
  • Próchnik Autor: czapeczka28
  • Re: Próchnik Autor: PawelRejczak