Przepraszam za małe opóźnienie z odpowiedzią, trochę po fakcie - redukcja wyniosła ok. 98%, co wydaje się w granicach normy. Nadal jest boom na debiuty spółek. Debiut przyniesie więc pewnie dodatnią zmianę 20+ %. Jak zwykle kwestia opłacalności leży w ewentualnym kredycie na zakup akcji w emisji. W dniu debiutu byłbym ostrożny z kupowaniem akcji debiutujących spółek (nieokreślony trend).