dobra :) to poniżej obiecane fragmenty z rozmowy:
- biznes opiera się między innymi na mediach internetowych, które w czasie pandemii zanotowały duże wzrosty – obecnie jest ponad 8 mln unikalnych użytkowników miesięcznie.
- rozmawiają z dużymi korporacjami, administracją rządową czy przedsiębiorcami w każdym obszarze zauważa dużą potrzebę uczestnictwa w stacjonarnych eventach.
- w trakcie pandemii spółka ograniczyła koszty, znacząco zmieniła model funkcjonowania i obecnie jest w stanie przeprowadzić każde duże wydarzenie w sposób hybrydowy lub całkowicie online.
- na 2022 prognozują kumulację wszystkich imprez, które przez ostatnie półtora roku nie mogły się odbyć. Jako zarządca Spodka, spółka ma zaplanowane overbookingi praktycznie na każdy dzień.