100 mil zł prognoza zysku na 2011 nowego Congora hmm :) jakby to wykonali to akcje powinny kosztować min 15zl przy skromnym cena/ zysk 10, nie ma emisji akcji dla Zlomrexu ani 100 ani 200 mil jak to tu wielu wiescilo przejmujemy za to obligacje Zlomrexu 120 mil euro ale data wykupu to 2014 i można ta sprawę załatwić na wiele sposobów przy tych zyskach które prognozują to za gotówkę mogliby je spłacić :) także obligacje są ale są tez możliwości można je zrolowac do 2020 itp Nie ma emisji akcji !