Witam,chciałbym panowie wyjaśnić kilka kwestii mianowicie,większość z was nie interesują poziomy 0,20,0,21,022 itd wiemy z jakich poziomów spółka spadła i na jakich poziomach brane były akcje.Jest wiele plusów spólka inwestuje buduje podpisuje umowy jak z PSB gdzie mają ponad 400 sklepów wielkopowierzchniowych podpisana też jest umowa z minoxem.Mamy dywidendę mamy zyski a zobaczymy jakie będą za IQ które zostaną pokazane 13maja,kończąc chciałbym wam napisać że akcje ja oddam w okolicach 1zł gram long na 3 lata pozdrawiam życząc wzrostów Miecio.