Ludzie nie trzymaja ciśnienia,,jak myslicie kto taki obrot robi,,novina?:))) tu ktoś zaangazowal olbrrzymie pieniądze.,moze byc ze ujawni sie jakiś fundusz,,masz racje -- sprzedawac akcje przed komunikatami to jakby oddac je za darmo,,niektorzy straszą ze będzie spadać,,jak tak by bylo chętnie kupie wieksza ilosc,,,