Małybossie w bodajże wtorek oznajmiłeś że pozbyłeś się akcji i cieszyłeś się że uzyskałeś 100% zysku. Ok spoko twoja kasa twój interes ale powiedz mi, jaki inwestor pozbywa się akcji przed komunikstem o objęciu emisji, tym bardziej wiedząc że inwestor jest TYLKO jeden? Pozbyłeś się akcji przy pierwszym lekkim szturchnięciu, a teraz piszesz o złotówkach? Ja jestem tych złotówek pewien w bardzo krutkim czasie, ale Ty? Największą zagadką dla mnie jest to że miałeś akcje po 6-8 gr jak przypuszczam i teraz znów masz je spowrotem? Czyli co, sprzedałeś tanie akcjie i odkupiłeś drożej?