Po co mam kłamać? I po co mam Ci coś udowadniać? Myślisz, że jak sprzedasz swój pakiet, to ja już łapy po niego wyciągnę? Nic bardziej mylnego - ja już nauczkę dostałem i co najśmieszniejsze - każdy dostał, bo kurs jest w ciągłym trendzie spadkowym z drobnymi, bardzo drobnymi odchyleniami.
Wychodzi więc na to, że jednak większość ludzi tutaj to trolle wzrostowe, bo każdy z nich (tak, jak ja) kupił drożej, niż wskazuje obecny kurs :)
Tym się różnimy, że ja mam odwagę się do tego przyznać i nie udaję, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Zastanów się więc, kto tu kłamie i kto jest trolem :)
Pozdrawiam