Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,17 zł , zmiana od tamtej pory: 27,35%

Re: PRACUJ PERSONEL GI

Zgłoś do moderatora
Napiszę trochę inaczej. Jeżeli w ciągu najbliższych 2 lat nie będzie żadnej nowej emisji, to akcje będą w okolicach 100 zł. Do tego będzie dochodzić roczna dywidenda, bo Włosi skąpić sobie nie będą. A ponieważ zostali praktycznie sami na pokładzie, więc nawet w przypadku zejścia z GPW dywidenda i tak będzie. W razie czego akcje będzie można zawsze zbyć po za rynkiem.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GIGROUP -0,65% 1,49 2022-07-01 14:22:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.