Mam Kolastynę od bardzo dawna. Byłem przy 0,50 i przy 1,20 a mimo to nie sprzedałem. Te wszystkie komentarze są dla śmieszne i niepotrzebne. Ostatnio zabrałem głoś ponad rok temu ale już nie mogę wytrzymać. Czy WY jesteście ślepi ????? Ta spółka da zarobić i bardzo dużo a te wszystkie szumy itp. to tylko GRA. Gdyby udziałowiec (IDM) chciał sprzedać akcje to zrobił by to dawno temu. Nic więcej nie będę pisał. Przeczekałem 0,50 to przeczekam również 1 zł. A żeby mi nikt nie mówił że i tak zarobiłem to szczerze napiszę iż akcje kupiłem po po 0,99 zł i sprzedałem po 1,17 a później dokupiłem dużo więcej po kwocie ponad 1 zł. Nie sprzedam w ciągu 2 lat na 100% ponieważ nie potrzebuję gotówki a ile zarobię to nikt nie wie. Do zobaczenia w 2012 roku.