Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  23,65 zł , zmiana od tamtej pory: 4,65%

Re: Pozostałe projekty Bloobera...

Zgłoś do moderatora
Jak sie okaze, ze SH2 remake dostanie faktycznie srednia na poziomie 80+ na metacritic i pociagnie to za soba dobra sprzedaz i zarobek dla KONAMI, to calkiem prawdopodobne, ze do tych wszystkich projektow Bloobera dojda jeszcze kolejne współprace z Konami, ale tym razem na jeszcze lepszych warunkach. W sieci sporo artykułów o tym, że możliwe remaki SH1 oraz SH3 i SH4. Obecnie Bloober to juz ma obłożenie na kolejne 5 lat na spokojnie jak nie lepiej.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BLOOBER 1,23% 24,75 2025-09-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.