A tak z ciekawości to czego Mateusz Wcześniak ma zazdrościć innym spółkom (w domyśle SimFabric)???
- kapitalizacji??? chyba nie :)
- gier wydanych - chyba też nie bo SimFabric żadnej swojej większej gry nie wydał w swojej historii (pomijam wygłupy typu preventive strike, gardenię czy saboteur)
- akcjonariuszy? chyba też nie bo na SF większość to umoczeni frustraci