Jak można w ciągu 13 lat doprowadzić tą samą spółkę do bankructwa. Ja pierd....
Dobrze, że wyleczyłem się z tego dziadostwa. Wierzyłem w tą spółkę, jak miała plany w Komi. Tylko, jak kurs zaczął spadać, to wywaliłem i zapomniałem. Zwłaszcza, że były tam zabawy z GEM. Oczywiście straciłem na tej spółce, żeby nie było. Ale teraz dziękuję, że tylko tyle.
A jak tam maszyny? Do teraz stoją na granicy rosyjsko - fińskiej i czekają na odprawę? Komunikat był jakoś w grudniu (nie pamiętam którego roku), a po dwóch miechach miały być w Komi. Chyba ruskie je rozkradli, albo Król ściemnił naszych rodzimych inwestorów. Haha.
Sam nie miał pomysłu na tą spółkę. Wszystko chciał robić, a na nic nie miał kasy. Transferował pieniądze na jakieś dziadowskie wynalazki (Agito, Pronox, GKS Katowice, Komi, zabawy z energią), a żadnego dobrze nawet nie rozpoczął, a co tu mówić o zakończeniu, aby biznes prosperował. Do piachu z gościem i won z GPW. Takie osoby nie powinny mieć szans na powrót. Jak z kibolami "zakaz stadionowy".
A zwalanie na to, że ma otrzymać odszkodowanie i dlatego mu wypowiedzieli umowy. Jak by umiał rozwinąć choć jeden biznes, który by zarabiał, to nie miałby problemu ze spłatami zobowiązań. Sam sobie jest winny.
Szkoda tylko akcjonariuszy. Jak zwykle w d... bici.