Inwestor z ciebie znakomity sprzedajesz w dołku kupujesz na górce. Moim zdaniem reakcja rynku mocno przesadzona. w kilka dni parę procent zostanie odrobione, żadnych kokosów ale zawsze jeśli opuszczać to wtedy. Następne wyniki za miesiąc, do tego czasu rynek zapomni jak zarząd potraktował inwestorów. Tak samo jest z wypłatą dywidendy po wypłacie 2 góra 3 miesiące kurs powraca. A tu pieniądze zostają w spółce także powinno to się stać szybciej.