tak,tak - a świstak siedzi i zawija w sreberko - hahahahahahah... chlopie ktoś wyszedł na wyższym poziomie podciągając kurs wiedząc że jest lipa z projektami... gdyby było tak słodko to nie robili by emisji tylko kase ładowali by sponsorzy i wpadaly by dotacje... zejdzcie na ziemie.. ta firma to bankrut...