Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,95 zł , zmiana od tamtej pory: 38,81%

Re: Powrot na 5zl

Zgłoś do moderatora
hehe baba janga się znalazła; Dołek raczej już za nami i 9-10 zł można wspominać z nostalgią. Na przełomie 2022/2023 pojawią się nowe artykuły branżowe o grach itp, w styczniu kolejne część cyklu Piekary, które pewnie podbiją cenę. I ogólnie w 2023 r zacznie się kampania marketingowa, więc lepiej wsiadać do pociągu póki stoi na peronie
  • Powrot na 5zl Autor: ~Tadek
  • Re: Powrot na 5zl Autor: ~realista

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
THEDUST 5,56% 15,20 2023-06-01 16:42:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.