ble- chyba sprzedałeś jak był dołek (poniżej 2,50) bo ciągle tylko naganiasz na spadki.
Ps. niedawno mówiłeś że nie przebije poziomu 2,88.
Ja mam swój pakiecik -jestem bardziej cierpliwy i nie sprzedałem,czekam na te 7.40 zapowiadane przez analityków:-p
http://www.youtube.com/watch?v=S_WUumGqm8w&feature=related
Protektor - ruszamy w górę !!!!:-p
Pozdrawiam