Patrząc na obecny arkusz zleceń, to chyba nie wszyscy są dobrej myśli przed zbliżającym się raportem.
Tak między nami jaskiniowcami mówiąc, to co niby takiego EXTRA wydarzyło się w Q4 2018, żeby miało być lepiej? Nooo..., może poza tą linią produkcyjną, to nie było nic co by powalało na kolana. Z tego kontraktu z LM to raczej nie spodziewam się skokowego wzrostu marżowości, więc raczej szału nie będzie.