Się wyszło, więc niżej by się znów weszło. Zrobić kółeczko.
Rośnie, bo idą w górę ceny sprzętu, a NTT już ma ładnie wycenione zapasy.
Do tego jest hurtowym dostawcą dla paru konsorcjów w przetargach.
I niezależnie od wszystkiego stabilnie biznes rósł przez ostatnie lata.
Jeszcze trochę w górę pójdzie.