Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,46 zł , zmiana od tamtej pory: -27,19%

Re: Powierzchnie biurowe

Zgłoś do moderatora
@Max - pozostale to znaczy ktore z tych trzech co mieli - sa jeszcze jakies ??

- AQUARIUS - SOLD
- IRIS - prawie SOLD (najdalej do 09.01.2023 będzie jasne bo jest warunkowa umowa przedstępna na ten obiekt) - stawiam ze warunkowosc wynika z przepisow o rewitalizacji - ale pewnosci nie mam

- SOLAR - tu CPD chce na cele mieszkaniowe - i moze tylko z tego powodu zostanie z dzial operacyjna po skupie

Zobaczymy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CELTIC -2,22% 6,16 2023-09-29 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.